Internationella återförsäljare

Hitta din närmaste återförsäljare

Roman Leitgeb Gmbh

Schmiedebachweg 1A-6991 | D-87567

Riezlern

Tel.    +43 (0) 676 333 5025

Mail   info@roman-leitgeb.at

Web  www.roman-leitgeb.at

Alberta

Superior Truck Equipment Ltd.

7530 114 Ave SE

Calgary, AB T2C 4T3

Les Winterhalt
www.superiortruck.ca
lesw@superiortruck.ca
sales@superiortruck.ca
866.733.9776

Calgary / Central Alberta, Canada
Dave Mahlow
davem@superiortruck.ca
403-540-5438

Central/North Alberta, Canada
Mike Ouellette
mikeo@superiortruck.ca
780-910-5466

British Columbia

Cubex Ltd.

Vancouver, BC

D’Arcy Ashe

dashe@cubexltd.com

+1 604 946 1856

7423 Wilson Avenue
Delta, British Columbia
V4G 1E5

Manitoba

Cubex Ltd.

Winnipeg

info@cubexltd.com

+ 1 204 336 0008

42 St Paul Blvd
Winnipeg, Manitoba
R2P 2W5

Ontario

Cubex Ltd.

noeln@cubexltd.com

+ 1 519 770 0216

189 Garden Avenue
Brantford, Ontario
N3S 0A7

Quebec & Maritime

Cubex Ltd.

Claude Halley

 claudeh@cubexltd.com

 + 1 450 349 5846

850 Rue Boucher
Saint-Jean-Sur-Richelieu, Quebec
J3B 7Z8

Saskatchewan

Superior Truck Equipment

Lloyd Wiebe
lwiebe@superiortruck.ca
403-818-9441

Garnea AS

Neplachov 129

373 65 Dolní Bukovsko

Petr Matejka

+ 420 702 280 157

matejka@garnea-as.cz

https://www.garnea-stavebni.cz/trombia/

 

Geliodor Grupp Oü

Urmas Kiis

info@geliodor.eu

Serge Monod Equipement

541 route de Chambéry
73800 FRANCIN

Téléphone : 04 79 26 69 30

 

Samag Truck Components Gmbh

Andre Eberhardt

andre.eberhardt@samag.de

Industrie – und Gewerbegebiet 8
07426 Königsee

 

Wellnowski Gartenbau

Hans Otto Wellnowski
Geschäftsführung /
Verkauf – Transporte

Weißenpferd 16
58553 Halver

Tel. 02353 – 10 5 21
Mobil 0170 – 54 88 77 0

Mail nfz@wellnowski.de

 

 

Velfang EHF

Gylfaflöt 32

112 Reykjavik

Andri Olafsson
andri@velfang.is
Sími: +354 580 8204
GSM: +354 8400 824

Anleggsgruppen AS

Linnesstranda 2, Gilhus

3426 Gullaug

Paul Håkon Endresen

Tlf. 904 19 111

Per Gunnar Holmgren

Tlf. 905 78 708

 

Røsholt Maskin AS 

Lågendalsveien 2783

3277 Steinsholt

Nils Jakob Røsholt

post@rosholt.no

tlf. 33 12 94 42

Helve s.r.o

Timisoara | 300199
Piata Alexandru Mocioni
No.3 | Ap.2
România

Valentin Stoi

+ 40 758 24 00 42

v.stoi@helve.ro

Agropark Liptov

Priemyselná 4527/36, Liptovský Mikuláš, 031 01

Dominik Feketík

Tel: +421 907 296 905
Email: info@agropark.sk

Trombia Technologies Ab

Fredrik Elfving

fredrik.elfving@trombia.com

+358 40 093 6007

Quicaillerie La Vallée Sàrl

Route de Molignon 31
1984 Les Haudères

 

Schär AGROmechanik GmbH

Inkwilerstrasse 1

4553 Subingen

Tel 032 614 11 44

info@schaeragromechanik.ch

Finke Equipment

Jared Finke, sales@finkeequipment.com

1569 US9 W

Selkirk, New York 12158

tel. 888-266-9821

 

Other states

Trombia Technologies Ltd

sales@snowek.com

+1 718 705 4934

Vill du bli en SNOWEK -återförsäljare?

Snowek redskaplinje ger din utrustningshandlare en avancerad vägunderhållslinje som ger överlägsen kundnöjdhet i många år framöver. 

If you would like to become a Snowek distributor, contact the Snowek HQ:

Antti Nikkanen

CEO

+358 40 722 8309

US +1 718 690 9287

antti.nikkanen@snowek.com

Contact us
Contact us with your enquiry.